Coś o mnie

Co tu pisać?
Zwykła czternastolatka z Torunia.
Jak możecie się domyślić z mojego nick'u mam na imię Katrin.
Moje zainteresowania?
Filmy, grafika komputerowa, taniec, muzyka, pisanie, blogi, moda, czytanie itp.
W szkole jestem na profilu media-art (ciekawe skąd ten pomysł...xd).
Moim ulubionym portalem społecznościowym jest Twitter, ale smutki wolę wyżywać na Tumbr'ze.
Czego słucham?
Dużo tego jest. Między innymi: Starset5 Seconds Of SummerBreaking BenjaminThousand Foot KrutchTheory Of A DeadmanHoobastankWalking To The MoonThe Cab, Stanfour...
Plus wokaliści/wokalistki i inne zespoły oraz kompozytorzy. Ogólnie można powiedzieć, że słucham wszystkiego. Zarówno rock'a jak i rap'u i pop'u. Czasami dancer'n'blatino itp.
To chyba tyle...
Jakbyście chcieli się o coś spytać itp. to zapraszam do zadawania pytań :)
Na wszystkie odpowiem.


2 komentarze:

 1. Hej skoro mogę to się spytam. W jakim mniej więcej czasie wykonujesz zwiastuny? Sama zdecydowałam się by poprosić właśnie ciebie o zwiastun, gdy na razie wszystko obmyślam ( co do treści itp. ). Wiesz widziałam pewną osobę, która zwiastuny dodawała po 6 miesiącach, więc muszę się spytać ;)
  - A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Przepraszam, że tak późno odpisuje.
   2. Zazwyczaj zwiastuny staram się oddawać jak najszybciej. To zależy też od tematyki oraz tego, ile zajmie mi szukanie gifów/filmów. Jeśli dobrze wszystko opiszesz to możliwe, że dostaniesz zwiastun w ten dzień lub następny.
   Praca też idzie szybciej jeśli zamawiający poda napisy, albo jakiś ich zarys. Mi dobranie ich do pracy zajmuje ok. 10 minut-półtorej godziny. Ale to tylko taki szczególik ;)

   Usuń